szkolenia z zarządzania, szkolenia handlowe, wyjazdy team building, gry symulacyjneOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Aneta Bacia. Razem z zespołem psychologów przygotowujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla pracowników, a także programy rozwojowe dla młodzieży . Nasze wielokulturowe treningi przygotują Twoich pracowników, oraz rodzinę na wyjazdy i do codziennego życia w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już w czasie nauki na studiach zaczęłam się interesować tematami nawiązującymi do HR, przez co znalazłam ciekawą posadę w jednej z agencji doradztwa personalnego. Następne miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, oraz coraz to nowe punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy między innymi się zajmowałam procesami rekrutacji na różnego rodzaju wakaty, a poza tym zarządzaniem programami motywacyjnymi. Obecnie współpracuję z paroma szkołami jako ekspert HR.

Zwiększając od jakiegoś czasu umiejętności interpersonalne zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Przez tę odważną decyzję samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, które także uwzględniają prawne aspekty tego obszaru. Jednym z ciekawszych wyzwań w mojej karierze były warsztaty z zakresu employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez trzy lata dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie pracuję jako wykładowca na kilku wyższych uczelniach.

W zawodowej pracy niezwykle jest przydatne uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie miałam pewności, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, bardzo się też staram poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Między innymi przez to postanowiłam zacząć studia podyplomowe w SGH. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i zaczynam myśleć o obronie przewodu doktorskiego. Jest we mnie przekonanie, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tego etapu nauki zapewni mi znacznie więcej możliwości i pomysłów na życie.

Swoim wieloletnim doświadczeniem dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Nawiązałam również współpracę z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

No i wreszcie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Moi obaj chłopcy niejednokrotnie są naprawdę męczący, lecz patrzenie w jakim tempie wzrastają, jak bez przerwy chcą się uczyć coraz to nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie pogodziłam opiekę nad dziećmi z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.

Losowy

Produktywne symulacje symulacyjne

Czytaj więcej...