Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet z

Czytaj więcej...

O mnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, w przypadku których większość pracodawców popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które spotyka się bardzo często w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to bardzo chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na jak najszerszym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi:
Losowy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć instytucje działające non profit prowadzą nader wartościowe projekty i angażują do nich pełnych energii dzia

Czytaj więcej...