Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet z

Czytaj więcej...

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza firma organizuje seminaria i certyfikacje egzaminacyjne dla maturzystów przeprowadzających się do Ameryki lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na uznawaną przez instytucje edukacyjne aplikacje do tamtejszej jednostki pomaturalnej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. niżej opisane kursy: 

Formalna definicja kursów nr E16/USA:

Innowacyjne Kursy biomedyczne pomagają starszym dzieciom wykorzystać ich wiedzę i umiejętności do odpowiedzi na pytania lub rozwiązania problemów związanych z naukami biomedycznymi. Szkolenia te pomagają mlodszym nastolatkom w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się wyzwań zdrowotnych i poruszają takie tematy, jak medycyna kliniczna, fizjologia człowieka, innowacje medyczne, skażenie wody, zdrowie publiczne, biologia molekularna i sekcja zwłok, oraz zdrowie publiczne. Kursy te mogą również zapewnić młodzieży możliwość pracy z mentorem lub doradcą z uniwersytetu lub szpitala, gabinetu lekarskiego lub przemysłu. Studenci mogą projektować i realizować niezależny projekt w ramach kursu.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr A67/USA:

Programy administracji publicznej zawierają przegląd struktury, ról i obowiązków administracji publicznej i powiązanych agencji. Kursy te badają podstawy i ewolucję sektora usług publicznych, kwestie związane ze świadczeniem usług przez organy rządowe, misje i ograniczenia różnych działów w ramach władz lokalnych i państwowych oraz rządu federalnego. Ponadto studenci mogą bardziej szczegółowo omówić temat administracji publicznej (taki jak podstawa opodatkowania i struktura, proces legislacyjny, wybór urzędników państwowych, zarządzanie zasobami itd.).

Definicja kursów nr N98/USA:

Usługi terapeutyczne - doświadczenie w miejscu pracy zapewniają słuchaczom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z usługami terapeutycznymi. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr P43/UK:

Szkolenia w zakresie produkcji rolnej i niezależnego badania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają młodzieży zapoznanie się z tematami związanymi z produkcją rolną i przetwarzaniem. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis programów nr J76/UK:

Niezależne studia inżynierskie, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z inżynierią. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr I23/USA:

Programy AVID zachęcają uczniów do kontynuowania nauki w college'u (i ewentualnej rekrutacji). Zazwyczaj Programy oferują zajęcia, które umożliwiają starszym dzieciom naukę umiejętności organizacyjnych i uczenia się, poprawiają umiejętności krytycznego myślenia, otrzymują pomoc akademicką w razie potrzeby i motywują do aspirowania do nauki w college'u.Tagi:
Losowy

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Aneta Bacia. Razem z zespołem psychologów przygotowujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla pracowników, a także programy rozwojowe dla młodzieży . Nasze wielokulturowe treningi przygotują Twoich pracowników, oraz rodzin

Czytaj więcej...