Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet z

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects gorąco namawiamy do wzięcia udziału w projekcie „Biznes charytatywnie”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wygrać w konkursie nieodpłatne szkolenia – jako upominek w rewanżu za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Do tej pory warsztaty przeprowadzono dla dziewięciu pracodawców – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma ma prawo wybrać lokalizację kursu, optymalną dla swoich ludzi datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Dotąd z proponowanej pomocy skorzystali: Fundacja Centrum Promocji Kobiet, Centrum Edukacji ATUT Wschód s.c. Jarosław Jastrzębski, Krystyna Tischner, Ireneusz Tracz, Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia Zawodowego "SYSTEM’’ SC Andrzej Wyszomirski, Tymoteusz Wyszomirski, SuperMemo World Sp. z o.o..

Wspierane projekty: Ludzie starzy i młodzi - integracja międzypokoleniowa akademia twórczej aktywności, Komputerowy ekspert-podnoszenie kwalifikacji pracowników w powiatach ryckim i puławskim, Czas na seniorów w gminie Kałuszyn, Inwestycja w siebie drogą do sukcesu zawodowego, Doskonalenie sprawności w obcojęzycznej komunikacji urzędowej i biznesowej z wykorzystaniem nowoczesnych form kształecenia.

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit przygotowujemy w ośrodkach szkoleniowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Czerwony Poemat w Tyliczu i Stary Kasztel w Brzegu.

Naszym partnerem w tej akcji jest spółka eduacyjna Akademia Zarządzania z Gdańska. To najlepsza firma w zakresie symulacji szkoleniowych, wyjazdów team building i niektórych szkoleń z zakresu zarządzania. Razem oferujemy Państwu wymienione tutaj rozwiązania:

- Licencjonowane gry planszowe z dziedziny zarządzania projektami, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, LEAN manufacturing oraz negocjacji

- wyjazdy team building o mocno edukacyjnym charakterze – scenariusze rozwijające umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, przywództwo, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej jednostki gwarantujemy upust na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 45procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przygotujemy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi:
Losowy

Nowe programy

.

Czytaj więcej...